RADMİN

RADMİN KUTU

RADMİN
Fiyat
:
59,00 USD + KDV
KDV Dahil
:
69,62 USD
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Radmin 3 - Başlıca Özelliklerin Listesi

   

  Radmin, uzak bir bilgisayarda o bilgisayarın hemen önünde oturuyormuş gibi çalışmanıza ve bu bilgisayara birçok yerden bağlanmanıza imkan veren hızlı ve güvenli bir uzak kontrol ve uzak erişim yazılımıdır. Radmin, tam Windows Vista (32-bit ve 64-bit) desteği, dosya aktarma, çok-kullanıcılı yazılı ve sesli sohbet, Windows security, Kerberos doğrulaması, tüm veri akımları için 256-bit AES şifreleme, telnet erişimi, çoklu monitör desteği ve benzersiz DirectScreenTransfer™ teknolojisine sahiptir. Radmin, her zaman var olan TCP/IP protokolünü – Yerel Ağ, Geniş Alan Ağı ve İnternette en yaygın olarak kullanılan protokol - kullanır. Bu, uzak bilgisayarınıza dünyanın her yerinden erişebileceğiniz anlamına gelir. Radmin, dünya çapında binlerce şirket bilgisayarına kurulmuş durumdadır. Müşterilerimiz arasında Radmin’i ağ yönetiminin standart uygulaması olarak kullanan şirketler bulunmaktadır.

   

  En Yüksek Çalışma Hızı

    Radmin, mevcut yazılımlar arasında en hızlı uzaktan denetim yazılımıdır. Yeni DirectScreenTransfer™ teknolojisi, yakalama derecesini saniyede yüzlerce ekran güncellemesine kadar arttırmak için bir video askı çekirdek modu sürücüsü kullanır. Özel düşük-bant genişliği optimizasyonları sayesinde çevirmeli modem ve GPRS bağlantılarında bile rahatça çalışabilirsiniz.
   

  Intel® AMT desteği ile donanım uzaktan denetimi YENİ!

    Radmin 3.3 adındaki yeni sürüm, Intel® AMT (Etkin Yönetim Teknolojisi) desteğine sahiptir ve uzak bir bilgisayarı kapalıyken veya işletim sistemine çalıştıramadığınız zamanlarda bile yönetmeye izin verir. Radmin Viewer’ı kullanarak uzak bir bilgisayarı açabilir, yeniden başlatabilir ve kapatabilirsiniz. Ayrıca kullanıcılara uzak bilgisayarın BIOS ayarlarını görüntüleme ve değiştirmenin yanı sıra yerel bir CD veya disk görüntü dosyasından önyükleme imkanı verir.
   

  Windows Vista ile Tam Uyum

    Radmin 3.2’in, Kullanıcı Hesabı Kontrolü ve Hızlı Kullanıcı Anahtarlaması özelliklerini kapsayan, tam Windows Vista 32-bit ve 64-bit desteği vardır. Radmin Server 3.2, Windows Vista/XP/2008/2003/2000 (32-bit) ve Windows Vista/XP/2008/2003 (64-bit) işletim sistemlerini destekler. Radmin Viewer 3.2, Windows Vista/XP/2008/2003/2000/ME/98/95/NT4.0 (32-bit) ve Windows Vista/XP/2008/2003 (64-bit) işletim sistemlerini destekler.
   

  En Yüksek Güvenlik Seviyesi

    Radmin, her bağlantı için gelişigüzel oluşturulmuş anahtarlarla 256-Bit AES güçlü şifrelemesi kullanılarak, tüm bilgiler, ekran görüntüleri, fare hareketleri ve klavye sinyallerinin şifrelendiği bir şifreleme modunda çalışır. Kullanıcı doğrulaması için Radmin, hem Active Directory ve Kerberos desteğiyle Windows korumasını, hem de bireysel kullanıcı yetkileri ve güvenli giriş/parola doğrulamalarıyla kendi güvenliğini kullanır. Radmin güvenliği, 2048-bit anahtar ölçüsü yerine Diffie-Hellman temelli anahtar kullanır. Ek IP filitreleri, açık ana bilgisayar ve ağlara erişimi sınırlar.
   

  Yazılı ve Sesli Sohbet

    Radmin 3 sürümünde yeni olan Yazılı sohbet, Sesli sohbet ve Mesaj gönderim modlarının tümü, bağlandığınız uzaktaki bilgisayarı çalıştıran kişiyle iletişim kurmanıza yardımcı olmak için geliştirildi.

  Kullanım Kolaylığı

    Radmin’i öğrenmek ve kullanmak çok kolaydır. Kullanıcılarımızın çoğunluğu, Radmin’in en önemli avantajının kolaylığı olduğu konusunda hemfikirdir. Tüm kullanıcı raporlarına göre, programın kullanımı çok kolay ve arayüz anlaşılırdır. Sistem kaynaklarını efektif kullanmayan yazılımlara benzemeyen Radmin’de, çalışmayı güçleştiren, öğrenmesi zor yada performansı aksatan gereksiz “katma değerli” özellikler yoktur.
   

  "Delta Kopyalama" Özelliği ile Güvenli "Sürükle ve Bırak" Dosya Transferi

    Radmin ile herhangi bir dosyayı, Explorer-benzeri arayüz aracılığı ile, şifreleme modunda, uzaktaki bir bilgisayardan ya da uzaktaki bir bilgisayara sürükleyip bırakabilirsiniz . Radmin’in dosyaları kopyalarken kullandığı bir özelliği vardır ki bu sadece her iki makinada farklı olan dosyayı güncellemeye izin verir. Bu özelliğe, sadece dosyaların farkı ('delta') kopyalandığı için, "Delta Kopyalama" adı verilmiştir. Bu, ağ arızasında en baştan itibaren değil de, arızanın ortaya çıktığı yerden kopyalama işleminin devam etmesine izin verir. Uzaktaki bir makinadan ya da uzaktaki bir makinaya herhangi bir dosya kopyalandığı anda bu özellik otomatik olarak kullanılır.
   

  Çoklu Bağlantı Desteği

    Radmin, uzaktaki aynı ekrana eşzamanlı farklı bağlantıları destekler. Bunun anlamı şudur: Dostlarınızı ya da iş arkadaşlarınızı ekranınızı uzaktan görmeleri için davet edebilirsiniz (uzaktan konferans için çok kullanışlıdır) veya uzaktaki farklı ekranları kendi bilgisayar ekranınızdan görebilir ya da kontrol edebilirsiniz (uzaktan çağrı merkezi ya da öğretim için çok kullanışlıdır).
     
   

  Diğer Özellikler

   
  • Windows Vista ve Windows XP çoklu kullanıcı sürümleri ile tam uyum.
  • Radmin Viewer ,Wine (Linux yüklü makinalardan uzaktan kontrol) ile uyumludur.
  • Çoklu monitör desteği.
  • Uzaktaki görüntüleri 2, 4, 16, 256, 65 bin ya da 16 milyon renkte aktarım.
  • Yüksek çözünürlük modları (maksimum görüntü çözünürlüğü limiti yoktur).
  • Uzak bilgisayardaki hareketli ve alpha-blended işaretçilere tam görüntü desteği.
  • Shutdown bağlantı modu.
  • Telnet erişimi.
  • Tek bir servis gibi çalışan Radmin Server.
  • Radmin bağlantıları için, explorer-benzeri bir arayüz, klasörler ve sürükle bırak desteğiyle sınırsız adres defteri.
  • Evrensel kod desteğiyle çift yönlü pano aktarımı.
  • Çalışır durumdaki Radmin Server’ları bulma taraması.
  • Radmin Server 2.x ile uyumluluk.
  • Uzaktaki ekranlar, tek bir pencere içinde ya da düzgün ölçeklendirmeyle tam ekranda orjinal görünüş oranında görüntülenebilir.
  • Tekerlekli fare desteği.
  • Adres defteri kayıtlarında listelenen masa üstlerine, sözkonusu adres defteri kayıtlarından kısayollar.
  • Özel tuşa basma işlemi ve opsiyonel tam klavye kontrolü.
  • Sadece açık ana bilgisayar ve ağlardan erişime izin veren IP filitresi.
  • DNS adı ve günlük dosyasına eklenen kullanıcı ismi bilgisi.
  • Ardarda beş yanlış parolada güvenlik gecikmesi.
  • Çoklu dil kullanıcı arayüzü ve yerleşik yardım

  Famatech Radmin Remote Control

  Radmin 3.2 Remote Control - Genel Bakış 

  Radmin, ödül kazanmış bir güvenli uzak kontrol yazılımı olup, uzaktaki bir bilgisayardayken, sanki o bilgisayarın önünde oturuyormuşcasına çalışmanızı sağlar. Bu program, mükemmel bir uzaktan erişim çözümüdür. Aynı bilgisayara çeşitli yerlerden ulaşabilir; gelişmiş dosya transferi, uzaktan kapatma, Telnet, OS-bütünleşik NT korumalı sistem desteği ve diğer özellikleri kullanabilirsiniz. Radmin, hız, güvenilirlik ve güvenlikte tüm diğer uzaktan kontrollerden daha üstün performansa sahiptir.

  Radmin Nasıl Çalışır? 

  Radmin Nasıl Çalışır?

  Radmin, uzaktan kontrol, Çağrı Merkezi bileşenleri ve ağ gözetimi özelliklerini entegre tek bir envanter içinde kombine eden, günümüzde mevcut performansı en hızlı ve sağlam güvenlik araçlarına sahip olan, ödül kazanmış bir uzaktan kontrol yazılımıdır.


  Başında olduğunuz Bilgisayarın ekranında, yönetmek istediğiniz bilgisayarın ekranını görebilirsiniz (pencere yada tam ekran olarak) Bütün mouse hareketleriniz ve klavyeden bastığınız her tuş direkt olarak karşı taraftaki bilgisayara iletilir. Radmin size gerçek zamanlı bir kontrol sağlar, diğer programların aksine kontrolünüz gerçek zamanlıdır. Yaptığımız testler ve müşterilerimizden gelen yorumlar üzerine şunu anladık, Radmin Benzeri tüm yazılımlardan daha hızlı daha kullanılabilir ve özellikleri sizi istediğinize çok iyi ulaştırabilir.

  Remote Access Software - Windows Vista Compatible

  Windows Vista ile Tam Uyum

    Radmin 3.2’in, Kullanıcı Hesabı Kontrolü ve Hızlı Kullanıcı Anahtarlaması özelliklerini kapsayan, tam Windows Vista 32-bit ve 64-bit desteği vardır. Radmin Server 3.2, Windows Vista/XP/2003/2000 (32-bit) ve Windows Vista/XP/2003 (64-bit) işletim sistemlerini destekler. Radmin Viewer 3.2, Windows Vista/XP/2003/2000/ME/98/95/NT4.0 (32-bit) ve Windows Vista/XP/2003 (64-bit) işletim sistemlerini destekler.
  Remote Control Software - Highest Speed of Work

  En Yüksek Hızda Çalışma

    Radmin, mevcut olan en hızlı uzaktan kontrol yazılımıdır. Modemler gibi düşük bant genişliğindeki bağlantılar için optimize edilmiştir. Görüntü tazelenme oranı, modem aracılığı ile bağlanırken saniyede 5-10 güncellemeyi bulur. Eğer bir LAN’a bağlıysanız, uzaktaki bilgisayardan, saniyede 100 ekran güncellemesinin üstüne ulaşan gerçek zamanlı bir hızda çalışabilirsiniz.
  Remote Access Software - Challenge-response Password Authentication

  En Yüksek Güvenlik Seviyesi

    Radmin, her bağlantı için gelişigüzel oluşturulmuş anahtarlarla 256-Bit AES güçlü şifrelemesi kullanılarak, tüm bilgiler, ekran görüntüleri, fare hareketleri ve klavye sinyallerinin şifrelendiği bir şifreleme modunda çalışır. Kullanıcı doğrulaması için Radmin, hem Active Directory ve Kerberos desteğiyle Windows korumasını, hem de bireysel kullanıcı yetkileri ve güvenli giriş/parola doğrulamalarıyla kendi güvenliğini kullanır. Radmin güvenliği, 2048-bit anahtar ölçüsü yerine Diffie-Hellman temelli anahtar kullanır. Ek IP filitreleri, açık ana bilgisayar ve ağlara erişimi sınırlar.
  Remote Control Software - Text and Voice Chat

  Yazılı ve Sesli Sohbet

    Radmin 3 sürümünde yeni olan Yazılı sohbet, Sesli sohbet ve Mesaj gönderim modlarının tümü, bağlandığınız uzaktaki bilgisayarı çalıştıran kişiyle iletişim kurmanıza yardımcı olmak için geliştirildi.
  Remote Access Software - Easy to use

  Kullanım Kolaylığı

    Radmin’i öğrenmek ve kullanmak çok kolaydır. Kullanıcılarımızın çoğunluğu, Radmin’in en önemli avantajının kolaylığı olduğu konusunda hemfikirdir. Tüm kullanıcı raporlarına göre, programın kullanımı çok kolay ve arayüz anlaşılırdır. Sistem kaynaklarını efektif kullanmayan yazılımlara benzemeyen Radmin’de, çalışmayı güçleştiren, öğrenmesi zor yada performansı aksatan gereksiz “katma değerli” özellikler yoktur.
  Remote Control Software - Drag and Drop file Transfer

  "Delta Kopyalama" Özelliği ile Güvenli "Sürükle ve Bırak" Dosya Transferi

    Radmin ile herhangi bir dosyayı, Explorer-benzeri arayüz aracılığı ile, şifreleme modunda, uzaktaki bir bilgisayardan ya da uzaktaki bir bilgisayara sürükleyip bırakabilirsiniz . Radmin’in dosyaları kopyalarken kullandığı bir özelliği vardır ki bu sadece her iki makinada farklı olan dosyayı güncellemeye izin verir. Bu özelliğe, sadece dosyaların farkı ('delta') kopyalandığı için, "Delta Kopyalama" adı verilmiştir. Bu, ağ arızasında en baştan itibaren değil de, arızanın ortaya çıktığı yerden kopyalama işleminin devam etmesine izin verir. Uzaktaki bir makinadan ya da uzaktaki bir makinaya herhangi bir dosya kopyalandığı anda bu özellik otomatik olarak kullanılır.
  Remote Control Software - multiple=

  Çoklu Bağlantı Desteği

    Radmin, uzaktaki aynı ekrana eşzamanlı farklı bağlantıları destekler. Bunun anlamı şudur: Dostlarınızı ya da iş arkadaşlarınızı ekranınızı uzaktan görmeleri için davet edebilirsiniz (uzaktan konferans için çok kullanışlıdır) veya uzaktaki farklı ekranları kendi bilgisayar ekranınızdan görebilir ya da kontrol edebilirsiniz (uzaktan çağrı merkezi ya da öğretim için çok kullanışlıdır).
  Remote Access Software - Free Technical Support

  E-posta ile Ücretsiz Teknik Destek

    Helyum Bilişim, kayıtlı müşterilerine e-posta ile ÜCRETSİZ teknik destek vermektedir.

  Diğer Özellikler

  • Windows Vista ve Windows XP çoklu kullanıcı sürümleri ile tam uyum. YENİ!
  • Radmin Viewer ,Wine (Linux yüklü makinalardan uzaktan kontrol) ile uyumludur. YENİ!
  • Çoklu monitör desteği. YENİ!
  • Uzaktaki görüntüleri 2, 4, 16, 256, 65 bin ya da 16 milyon renkte aktarım. YENİ!
  • Yüksek çözünürlük modları (maksimum görüntü çözünürlüğü limiti yoktur).
  • Uzak bilgisayardaki hareketli ve alpha-blended işaretçilere tam görüntü desteği. YENİ!
  • Shutdown bağlantı modu.
  • Telnet erişimi.
  • Tek bir servis gibi çalışan Radmin Server.
  • Radmin bağlantıları için, explorer-benzeri bir arayüz, klasörler ve sürükle bırak desteğiyle sınırsız adres defteri. YENİ!
  • Evrensel kod desteğiyle çift yönlü pano aktarımı.
  • Çalışır durumdaki Radmin Server’ları bulma taraması. YENİ!
  • Radmin Server 2.x ile uyumluluk.
  • Uzaktaki ekranlar, tek bir pencere içinde ya da düzgün ölçeklendirmeyle tam ekranda orjinal görünüş oranında görüntülenebilir. YENİ!
  • Tekerlekli fare desteği. YENİ!
  • Adres defteri kayıtlarında listelenen masa üstlerine, sözkonusu adres defteri kayıtlarından kısayollar.
  • Özel tuşa basma işlemi ve opsiyonel tam klavye kontrolü. YENİ!
  • Sadece açık ana bilgisayar ve ağlardan erişime izin veren IP filitresi.
  • DNS adı ve günlük dosyasına eklenen kullanıcı ismi bilgisi. YENİ!
  • Ardarda beş yanlış parolada güvenlik gecikmesi.
  • Çoklu dil kullanıcı arayüzü ve yerleşik yardım.


  Radmin 3 - Güvenlik   

  Güvenlik, her uzaktan erisim yazilimi için gereklidir. Biz Famatech’te kendimizi, sizin için mümkün en yüksek güvenlik seviyelerini saglamaya adadik. Kriptoloji mühendislerimiz için teknolojiyi zorlamak ve Radmin’in mevcut en güvenli uzaktan erisim yazilimi olarak kalmasini saglamak, onur meselesidir.

   

  Güvenliğin kapsadığı önemli kısımlar:

    
    
  • Bütün veri akislarinin gelismis 256-Bit AES güçlü sifrelemesi.
  • Hem Windows Güvenlik hem de Radmin Güvenlik kullanma imkani.
  • Windows güvenligi, belirli kullanicilar ya da bir ana domain, güvenilen domain’ler ve Active Directory’den kullanici gruplari için, farkli izinleri destekler. Bagli kullanicilarin kimlikleri ve Kerberos kimlik denetimininin otomatik kullanimini destekler.
  • Radmin güvenligi, Radmin Server erisim listesine eklenen kullanicilar için farkli izinleri destekler. Radmin güvenligi, güvenli kullanici kimlik denetimi için, 2048-bit anahtar ölçüsü yerine Diffie-Hellman temelli anahtar kullanir.
  • IP Filtresi, Radmin Server ‘a sadece belirli IP adresleri ve aglardan erisime izin verir.
  • DNS adi ve kullanici adi bilgilerinin günlük kütügüne eklenmesi.
  • Sifre tahminlerine karsi akilli koruma.

  Güvenlik, Radmin’in çekirdegine inşa edilmiştir:

    
    
  •  

   Radmin server iki adet alt sisteme sahiptir. Böylelikle, Radmin’i hem yerlesik Windows güvenligi hem de Radmin güvenligini kullanarak kurabilirsiniz. Radmin, Windows Vista/XP/2003/2000 (32-bit ve 64-bit) kullanici güvenlik seviyesini, Kerberos ve NTLMv2 destegi ile destekler; Böylece belirli kullanicilara ya da, yerel bilgisayar, ana domain’ler, güvenilir domain’ler ve Active Directory’deki kullanicilari da kapsayan kullanici gruplarina uzaktan erisimi sinirlandirabilirsiniz. Güvenlik ayarlarinin arayüzü, standard Windows ile bir örnektir.

    
  •  

   Radmin güvenligi kullanirken, Radmin kullanicilari için farkli izinler kurabilirsiniz. Kullanici dogrulamasi ve oturum için, 2048 bit anahtar ölçüsü yerine degistirilmis Diffie-Hellman anahtar düzeni kullanilir.

    
  •  

   Veri akisi sifrelemesi için Radmin, 256 bit anahtar ölçüsüyle AES kullanir. Radmin, benzersiz 256 bit anahtarlarini, her baglanti için üreterek benzersiz bir korumaya ulasir.

    
  •  

   Kullanilan algoritmalar en modern sifreleme yöntemleridir; Ve anahtar ölçüleri endüstri standartlarinin tamamiyla üzerindedir.

    
  •  

   Ekran imgeleri, imleç hareketleri ve klavye sinyallarini de kapsayan tüm veriler her zaman sifrelidir. Sifrelemeyi kapatmak Radmin 2.x ve 3.x. için olanaksizdir.

    
  •  

   Radmin, tüm faaliyetlerini ve olaylari bir günlük dosyasina kayit eder.

    
  •  

   Radmin’in, belirli IP adreslerine ve aglara uzaktan erisimi kisitlamaniza olanak veren bir IP filtre çizelgesi vardir.

    
  •  

   Radmin, bir program kodunun degistirilmesini engelleyen yerlesik bir kod-test savunma mekanizmasina sahiptir.

  • Radmin, genis bir rastgele bit dizisi kullanan her bir baglanti için, benzersiz özel anahtarlar üreterek emsalsiz bir korumaya ulasir. Erisim parolasi sifreli bir sekilde bulunur ve bilgisayarlar arasinda asla hiç bir sekilde gönderilemez; Üçüncü sahislarin anahtarlari ele geçirmesini ya da üretmesini engeller.

  • Radmin, hatali sunucu yapilandirilmalarini önler. Radmin Server, bos parolalara izin vermez.

  • Radmin Server, sistem kütügünde depolanan ayarlarini etkin bir sekilde korur. Bu sistem kütügü bölümüne, sadece yönetim yetkilerine sahip bir kullanici erisebilir.

  • Akilli koruma, parolanin tahmin edilmesine karsidir. Bu koruma, parola tahminine karsi güvenlik gecikmeleri, parola tahmini girisiminin asiri olmasi durumunda yasaklanmis IP adresleri vb. gibi özellikler içerir.
  • Radmin Server tek bir servis gibi çalisir ve Windows Vista/XP/2003/2000 (32-bit ve 64-bit) üzerinde bir uygulama gibi baslamayarak, güvenligi arttirir.  Ekran Görüntüsü (Screenshot)  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.