PTK-1240-C Intuos4 XL size CAD

Fiyat
:
950,00 USD + KDV
KDV Dahil
:
1.121,00 USD
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Ürün Özellikleri
   
  Çalışan profesyoneller ve ciddi yaratıcılar için Intuos4, Wacom'un yarattıkları arasında en iyi kalem tableti deneyimini temsil eder. Avantajları çok fazla. Intuos4, fotoğraf düzenleme, tasarım ve sanat oluşturma için üretim süresini hızlandırır. En son kalem ucu sensör teknolojisi ve 2048 bastırma hassaslığı seviyesi, ince bastırma nüanslarını yakalamanızı sağlar, böylece dinamik olarak pozlandırma, fırça boyutu, opaklık ve daha fazlasını şaşırtıcı bir doğrulukla ayarlayabilirsiniz.

  Intuos4, profesyonel yaratıcı topluluğumuzun üyelerinden esinlenilmiş yeni tasarım ve yeni özellikler sayesinde Intuos kalem tablet deneyimini yeniden tanımlıyor.

  Çalışan profesyoneller ve ciddi yaratıcılar için Intuos4, Wacom'un yarattıkları arasında en iyi kalem tableti deneyimini temsil eder. Avantajları çok fazla. Intuos4, fotoğraf düzenleme, tasarım ve sanat oluşturma için üretim süresini hızlandırır. En son kalem ucu sensör teknolojisi ve 2048 bastırma hassaslığı seviyesi, ince bastırma nüanslarını yakalamanızı sağlar, böylece dinamik olarak pozlandırma, fırça boyutu, opaklık ve daha fazlasını şaşırtıcı bir doğrulukla ayarlayabilirsiniz. Dört boyda ve orta boyutlu Bluetooth® Kablosuz modeli de olan profesyonel kalem tabletlerinden ekran boyutu, fırça vuruş stili ve masaüstü alanınıza göre sizin için doğru olanı seçebilirsiniz.

  Özellikler

  Basınç hassasiyeti 2.048 seviyeleri yeni Wacom uç sensörü 
  Ambidextrous dizayn 
  Kullanıcı tanımlı geçiş işlevselliği ile touch ring 
  8 özelleştirilebilir ExpressKeys (TM) OLED ekranlar dahil 
  Kısayolları hızlı erişim için yeni radyal menüler 
  Grip Kalem ve kalem standı, renk tanımlama halkaları, kalın gövdeli yedek kulpu, 5 standart uç, 1 çizim ucu, 1 esnek uç, 3 keçe 
  Tutarlı bir vuruş için yeni yüzey yapısı 
  Mutlak konumlandırma 
  Silgi 
  Eğim duyarlılığı 
  Araç kimliği 
  Kablosuz ve pilsiz 
  Wacom kalem teknolojisi 
  2 yıl garanti

  Paket içeriği

  Intuos4 XL kalem tablet

  Intuos4 Grip Pen kalem standı 
  On Adet yedek uç (beş standart uç, bir esnek uç, bir vuruşlu uç ve keçeli üç) kalem ucu çıkarıcı renk tanımlama halkaları kalın gövdeli yedek kavrama 
  2,5 m USB kablo 
  hızlı başlangıç kılavuzu yazılım kitapçığı 
  kurulum CD'si (tablet sürücüsü yazılım ve çevrimiçi kullanım kılavuzunu içerir)

  Sistem gereksinimleri

  Windows XP (SP2), Windows Vista veya Mac OS X 10.4.8 + renkli ekran 
  CD-ROM/DVD-ROM sürücü 
  USB bağlantı noktası yazılımı indirmek için İnternet bağlantısı

  Diğer Özellikler

  Doğal Ergonomik

  Tabletin şekli ve yüzeyi, uzun süre boyunca ergonomik ve tutarlı vuruşlar elde etmek üzere tamamen yeniden yapılandırıldı. Intuos4'ün yenilikçi ve iki el için hazırlanmış tasarımı her iki elinizin üretkenliğini en üst düzeye getirmenizi sağlar. ExpressKeys(TM) ve Dokunmatik Halkanın tabletin aynı tarafındadır, bu nedenle kalemi tutmayan el için mükemmel bir konumdadırlar. Dört geniş-format boyutunda mevcut olan (S, M, L, XL) ve bir kablosuz modeli de bulunan bu tabletten, size özel çalışma stiline ve iş akışı ihtiyaçlarına göre mükemmel olanı seçebilirsiniz.

  Gelişmiş Kontroller

  Bu tamamen yeni profesyonel tablet bir profesyonelin iş akışındaki her yönü, yazılım entegrasyon noktalarını ve eşit derecedeki performans ve konfor talebini göz önünde bulundurur. Bu yeni özellikler arasında, tüm uygulamalarınızda zaman kazandıran kısayollar ve değiştiricileri etkinleştirmek üzere programlanabilir ExpressKeys yer alır. Parmaklara duyarlı Dokunmatik Halka, kaydırma, yaklaştırma, fırça boyutu, tual döndürme ve katman seçimi için sezgisel kontrol sağlar. Merkezi bir değiştirme düğmesi her uygulamada dört adede kadar farklı fonksiyonu kontrol etmenizi sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.