ESET

NOD32 ESET Smart Security Kutu 5.0 1Y 10K

Fiyat
:
130,00 USD + KDV
KDV Dahil
:
153,40 USD
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • NOD32 ESET Smart Security Kutu 5.0 1 Yıl 10 Kullanıcı içindir.

  Yenilikler

  Ebeveyn kontrolü

  Ebeveyn kontrolü, olasi saldirgan materyal içerebilecek siteleri engellemenize izin verir. Ek olarak, ebeveynler en fazla 20 önceden tanimlanmis web sitesi kategorisini engelleyebilir. Bu araç çocuklarin ve gençlerin uygunsuz veya zararli içerige erisimini engellemeye yardimci olur.

  HIPS

  Host Tabanli Saldiri Önleme Sistemi (HIPS), sisteminizi bilgisayarinizi olumsuz yönde etkilemeyi hedefleyen kötü amaçli yazilimdan ve istenmeyen etkinliklerden korur. HIPS çalistirilan islemleri, dosyalari ve kayit defteri anahtarlarini izlemek için ag filtrelemenin algilama yetenekleriyle birlikte gelismis davranis analizini kullanarak bu tür girisimleri etkin sekilde önler.

  Gelistirilmis Antispam

  ESET Smart Security ile tümlestirilmis antispam modülü, daha da yüksek algilama hassasligi düzeyi için eksiksiz bir optimizasyon sürecinden geçmistir.

  ESET Live Grid agina katilin

  ThreatSense.Net gelismis erken uyari sistemi üzerine kurulmus olan ESET Live Grid, bilgisayariniz için ek güvenlik düzeyleri saglamak üzere tasarlanmistir. Sisteminizde çalisan programlari ve islemleri dünya çapindaki milyonlarca ESET kullanicisindan toplanan en yeni bilgilerle sürekli izler. Ayrica, ESET Live Grid veritabani zamanla büyüdügü için sistem taramalariniz daha çabuk ve kesindir. Bu, tüm kullanicilarimiza daha büyük proaktif koruma ve tarama hizi sunmamiza olanak verir. Bu özelligi etkinlestirmenizi öneririz ve desteginiz için tesekkür ederiz.

  Çikarilabilir medya denetimi

  ESET Smart Security, çikarilabilir medya (CD/DVD/USB/...) denetimi saglar. Bu modül, genisletilmis filtreleri/izinleri taramaniza, engellemenize veya ayarlamaniza ve kullanicinin belirli bir aygitla nasil erisim saglayabilecegini ve çalisabilecegini denetlemenize olanak saglar. Bilgisayar yöneticisi, kullanicilarin izni olmadan çikarilabilir medya takilmasini engellemek istiyorsa, bu özellik faydali olabilir.

  Oyun modu

  Oyun modu, yazilimlarini kesintisiz olarak kullanabilmeyi talep eden, açilir pencerelerle rahatsiz edilmek istemeyen ve CPU kullaniminin en aza inmesini isteyen kullanicilara yönelik bir özelliktir. Oyun modu ayrica bir sunumun antivirüs etkinligi nedeniyle kesintiye ugramamasi gereken durumlarda sunum modu olarak da kullanilabilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.