COREL

COREL DRAW GRAPHICS SUITE X6 ENG 1 KULLANICI

COREL
Fiyat
:
775,00 USD + KDV
KDV Dahil
:
914,50 USD
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Sıradışı bir fiyat/performans oranı ve üstün kullanım kolaylığı ile Corel Designer Technical Suite 12; otomotiv, havacılık, savunma, peyzaj ve giyim endüstrisi üretiminde çalışan profesyonel illüstratörler için yaratıldı.

  Birçok uygulama ile uyumlu olan Corel DESIGNER Technical Suite 12; AutoCAD 2004, Scalable Vector Graphics (SVG), Adobe Illustrator, CorelDRAW, TIFF ve bunlar gibi 75'ten fazla dosya formatını destekliyor.

  Corel DESIGNER Technical Suite 12 şu bileşenlerden oluşuyor: kesin teknik illüstrasyon ve planlar için Corel DESIGNER 12; profesyonel imaj düzenlemesi için Corel PHOTO-PAINT 12; bitmap'leri ve çeşitli dokümanları vektör grafiklerine dönüştürmek için CorelTRACE 12 ve birçok teknik dokümanın ayrılmaz parçası olan ekran görüntülerini yakalayan Corel CAPTURE 12.

  Endüstride emsali olmayan bu entegre yazılım uygulamaları koleksiyonu bilinçli tüketicilere, güçlü bir araç koleksiyonuna, diğer üreticilerin yalnızca tek bir uygulama için talep etttiği herşeyi yapablilme.


  Kullanım Alanları

  Grafik öğelerle estetik bir görünüm kazandırılmış 2 boyutlu tasarım yapanlar.
  Sadece kontrol eden ya da çıkış alan mimarlar, mühendisler, teknik ressamlar, tasarımcılar, yöneticiler, denetleyiciler, servis bürolar.
  CAD tasarımlarını sunum dosyası haline getirmek isteyenler.

  Genel Özellikleri

  Komple teknik grafik çözümü
  Corel DESIGNER Technical Suite 12, teknik illüstratörlerin herhangi bir projeyi tamamlamak için ihtiyaç duyacakları tüm araçları içerir. Hassas çizim ve görüntü işleme araçları, endüstri standartı dosyalarla uyumluluğu ile teknik illüstratörlerin belgelerini hızlı ve kolayca hazırlamalarını sağlar.

  Hassaslık, esneklik ve kullanım kolaylığı

  Detaylı değerlendirme, notlar ve açıklamalar ekleme, ölçümleri gösterme çalışmaları için bile Corel DESIGNER Technical Suite'in doğru araçları size sunduğunu göreceksiniz.
  Arayüzünüzü proje konusuna göre özelleştirebilir, özel ayarlarınızı ayrı ayrı kaydederek projelere göre en uygun arayüze tek tıklama ile ulaşabilirsiniz. DESIGNER Technical Suite 12, arayüz menülerini, komutlarını, kısayollarını ve araç çubuklarını kolaylıkla değiştirmenizi ve düzenlemenizi sağlıyor.
  Yeni Projected Drawing özelliğini kullanarak 2 boyutlu bir ortamda Izometrik 3 boyutlu görünümlü şekiller oluşturabilirsiniz.
  DXF, DWG, SVG, CGM ve CDR'de dahil olmak üzere 75'den fazla dosya formatı desteği var.
  CorelTRACE 12 kağıt üzerindeki belgelerinizi sayısal ortama dönüştürmenizi sağlıyor.
  Yer çekimi yapıştırma (Gravity snapping) ve dinamik kılavuzlar işinizi hızlı ve kolaylıkla hallederken hassas çalışmanızı sağlıyor.
  Fotoğraflarınızı ve biteşlem resimlerinizi ödüllü görüntü işleme yazılımı Corel PHOTO-PAINT 12 ile düzenleyin.
  Microsoft Visual Basic for Applications ile sık yapılan işlemleri otomatize edin, iş akışınızı hızlandırın.

  Gelişkin araçlar ihtiyaç duyduğunuz hızı ve hassaslığı sağlayacak

  Yerçekimi yapıştırması, nesneleri ilk seferinde doğru ve hassas çizmenizi ya da yerleştirmenizi sağlıyor.
  Nesnelerin perspektifini düzleştirirken en doğru boyutu elde edin. Perspektifli nesnelerinizi doğru bir şekilde taşıyın, döndürün, çevirin, eğin.
  Gelişkin damlalık aracı ile nesnelerin özelliklerini, efektlerini ve dönüşümlerini birinden diğerine kopyalayın.
  Unicode desteği sayesinde dosyanızı başkaları ile paylaşırken karakter sorunu yaşamazsınız.
  Ek bir uygulamaya gerek duymadan çalışmanızı PDF olarak kaydedin.
  Metinleri diğer nesnelerle hizalarken, metnin ilk satırının ya da son satırının temel çizgisini hizalayarak güzel görünümler elde edin.

  Yeni araçlar teknik illüstrasyonu kolaylaştırıyor

  İki boyutlu çalışma ortamında 3 boyutlu izometrik çizimler yapmanızı sağlayan perspektifli çalışma özelliği, teknik illüstrasyonlar oluşma sürecini dramatik bir şekilde kısaltacak.
  Nesneleri diğerlerine göre hizalamanızı, çizmenizi ve taşımanızı sağlayan dinamik kılavuzlar, özelleştirilebilirler ve tasarım aşamasında hassas çalışmanızı sağlar.
  B-sline aracı ile kontrol noktalarını ayarlayarak sürekli eğriler çizebilirsiniz, eğrileri düzenleyebilirsiniz.
  Özel çizgi stillerini kullanarak çizimlerinizi geliştirebilir, kendinize has kalınlık ve desende çizgiler oluşturabilirsiniz.
  Desenli dolgular kullanarak zemin ile vurgulamak istediğiniz nesne arasında fark yaratın. Bu desenler vektöreldir ve perspektif verilebilir. Böylece perspektifli çalışma ortamında da kullanılabilirler. Hazır desenlerden birini kullanabilir, kendi deseninizi oluşturabilirsiniz.
  Fillet/Chamfer/Scallop araçları ile her seferinde en doğru köşeleri çizebilirsiniz.
  Size en yakın hazır arayüzlerden birini (Adobe Illustrator, Micrografx Designer, Microsoft Visio) seçerek adaptasyon süresini kısaltabilirsiniz.
  Corel CAPTURE 12 ile ekrandaki görünümün dilediğiniz ayarlarla fotoğrafını çekin.

  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.